comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şekip Mosturoğlu'dan Nihat Özdemir'e sert yanıt

05 Haziran 2020, Cuma 18:52
Şekip Mosturoğlu'dan Nihat Özdemir'e sert yanıt

Fenerbahçe'nin eski yöneticileri Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu, Nihat Özdemir'e sosyal medyadan yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü'nün eski yönetim kurulu üyeleri Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamalarının ardından ortak bir açıklama yaptı.
 

Fenerbahçe'den Nihat Özdemir'e tepkiler


TFF Başkanı Özdemir'in 2010-2011 sezonuyla ilgili sözleri sonrasında Şekip Mosturoğlu'nun sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan ikili, "Yer ile gök bir araya gelse hakikat değişmez" ifadelerini kullandı.

"YERLE GÖK BİR ARAYA GELSE HAKİKAT DEĞİŞMEZ"
Mosturoğlu ve Ekşioğlu'nun ortak açıklaması şu şekilde: "Yoldaşlık iki kalp ve aklın bir olmasıdır. Özgürlüğümüzden vazgeçtiğimiz bu yolda, 'Ölmek var, dönmek yok" şiarıyla yürüdüğümüzü hatırlatmak isteriz. Yer ile gök bir araya gelse hakikat değişmez, hiç kimse ve hiçbir şey, uğruna mücadele ettiğimiz hakikatleri değiştiremez."

NİHAT ÖZDEMİR İHRAÇ EDİLECEK Mİ?

Öte yandan Haber Global'e konuşan Fenerbahçe yöneticisi Mustafa Kemal Danabaş, "3 Temmuz kırmızı çizgimizdir. Dün akşamdan beri telefonlarımız kitlendi. Nihat Özdemir'in ihracı için elimize dilekçeler geliyor. Taraftarlarımızın bu talepleri kesinlikle karşılıksız kalmayacaktır." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!