comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şekip Mosturoğlu: "Aziz Yıldırım'ın büyük hayalleri var

30 Mart 2018, Cuma 12:08

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım ile ilgili konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de 3 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurul öncesi mevcut başkan Aziz Yıldırım, adaylığını açıklarken asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu, konuşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 

Şekip Mosturoğlu'dan Aziz Yıldırım yorumu


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın yönetim lsitesinde olması beklenen Şekip Mosturoğlu, Aziz Yıldırım'ın büyük hayaller peşinde olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Başkanımız büyük hayaller peşinden koşan bir insan. Bizler de onu destekliyoruz. Heyecan mutlaka olmalı. Seçim sürecinin futbolu etkilememesi için yoğun çaba harcadık. Taraftarlarımız da seçim sürecinden etkilendi.
"MEGA PROJELER VAR"

Mosturoğlu, rekor sayıda bir katılım beklediğini belirterek, "Kongrenin çok katılımlı olmasını bekliyorum. Üye sayımız 32 bin civarında. Katılımın rekor olmasını bekliyorum. Şimdiden 'şu kazanır' demek doğru değil. Elbette Aziz Yıldırım'ın kazanmasını istiyoruz. Başkanın mega bir projesi var. Uzun süredir çalışıyoruz bunun üzerinde. Tüm Türkiye'yi kapsayacak önemli bir proje" diye konuştu.
 

Aziz Yıldırım'ın adaylığını açıkladığı sözler


"DAHA FAZLA HEYECANLIYIM"

"20 yıl önceki heyecanımdan daha fazla heyecanlıyım. Yeni bir döneme başlayacağız. İlk olarak taraftarlarımızı düşünerek tesisleşme hamlesine başladık. Taraftarlarımızın en iyi şartlarda takımını desteklemesini istedik."

"HAİN KUMPAS İLE KARŞI KARŞIYA KALDIK"

"Tesisleşme alanında diğer rakiplerimize örnek olduk. Dünyaca ünlü oyuncuları transfer ederek herkesin gözünü üstümüze çektik. Ekonomik ve sportif yönden başarılı olan Fenerbahçe, tarihinin en iyi döneminde hain kumpas ile karşı karşıya kaldı."

"FENERBAHÇE AZİZ YILDIRIM DEĞİLDİR"

"Bu kumpasçıların hedefi beni Fenerbahçe'den uzaklaştırmak ve kulübü ele geçirmekti. Ama bilmiyorlar ki Fenerbahçe sadece Aziz Yıldırım değildir. Atatürk'ün Cumhuriyeti ile birlikte Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediler. Onlar zannetti ki, Fenerbahçe Aziz Yıldırım'dır."

"EĞER GERİ ADIM ATSAYDIK..."

"Savcı son sözün var mı diye sorduğunda da 'Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe' diyerek dimdik durdum. Eğer biz orada geri adım atsaydık şu an Fenerbahçe başkalarının elinde olacaktı."

"ONUR VE GURURLA ADAYIM"

"Aziz Yıldırım'ın hayatı Fenerbahçe'dir. Onur ve gururla başkan adaylığımı ilan ediyorum."

Sözlerinde şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Yıldırım, projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getirerek kısa süren konuşmasını tamamladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.