comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şekip Mosturoğlu 'Beşiktaş derbisinde operasyon yaptılar' (FB - BJK)

20 Nisan 2018, Cuma 00:44
Şekip Mosturoğlu 'Beşiktaş derbisinde operasyon yaptılar' (FB - BJK)

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin tatil edilmesinin ardından Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mostuoğlu, FB TV canlı yayında yaşananları anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş derbisinin tatil edilmesinin ardından FB TV'de canlı yayında açıklamalarda bulundu ve bu yaşananların Türk futboluna, Fenerbahçe'ye karşı düzenlenmiş bir operasyon olduğunu söyleniyor. 


Şekip Mosturoğlu'nun FB TV'de yaptığı Beşiktaş derbisi açıklamaları


"ŞENOL GÜNEŞ'E GEÇMİŞ OLSUN"

Şenol Güneş ve diğer yaralanan takım görevlisine geçmiş olsun diliyorum. Bu yaşanan olaylardan dolayı içim acıyor gerçekten."
"3 TEMMUZ'DAN BERİ YAPILAN OPERASYON DEVAM EDİYOR"

Fenerbahçe burada gerilimli maçlar oynadı çoğu kez ama hiçbir şekilde böyle olaylar olmadı. Bu kadar avantajlı çıktığımız derbide bu olayların meydana gelmesi akılla izah edilecek bir şey değil. Tüm gelişmeler lehimizeydi ama maalesef futbolda yine kirli bir senaryo ortaya kondu ve Türk futboluna operasyon yapıldı. 3 Temmuz'dan beri yapılan operasyon Fenerbahçe'ye karşı hala devam ediyor."SAHADA PROVOKASYON VARDI" 

Bugün sahada bir de provokasyon vardı. Bunu da değerlendirmek lazım. Bu kısmını TFF görüntüler üzerinden incelediğinde tek tek ortaya çıkacaktır. Dediğim gibi sahadaki provakasyonun da sorumluların bulunması lazım. Ben Fenerbahçe taraftarının sağ duyulu olmasını telkin ediyorum. Bunu bizim taraftarımızın yapmış olabileceği bir şey değil. Bu 3 Temmuz hadisenin bir uzantısıdır. Tıpkı 12 Mayıs olayı gibi. Tribünde Fenerbahçe formasıyla gelen kişiler ve onları tahrik edenlerin bir benzeri bugün sahada yaşandı. Ancak tabi ki Fenerbahçe TFF nezdinde gereken girişimi yapacaktır. Yarın sabahtan itibaren biz de savcılığı harekete geçirip hadisenin aydınlanması için gerekeni yapacağız. 

"FENERBAHÇE, ÜZERİNE OYUNLAR OYNANACAK KULÜP DEĞİLDİR"

"Fenerbahçe üzerine oyunlar oynanacak kulüp değildir. 3 Temmuz ve 12 Mayıs uzantısının tekrarı yaşandı bu akşam. Fenerbahçe camiası 3 Temmuz'da olduğu gibi bunları ezip geçecektir. 

"HAKEM KARARLARINI KONUŞURSAK OLAYIN VAHAMETİ UNUTULUR"

Bu kadar kirli bir oyun oynandığı gecede hakemin kararlarıyla ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Olayın vahametini ortadan kaldırır. Bugün Fenerbahçe'ye büyük bir oyun oynandı. Maçın bitmemesi için özel bir gayret vardı. Bunun da altını çizelim. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!