comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şansal Büyüka: "Aziz Yıldırım'ın seçimi kaybetme nedeni..." (FB Başkanlık seçimi)

03 Haziran 2018, Pazar 20:39
Şansal Büyüka:

Şansal Büyüka beIN Sports'ta Fenerbahçe'de yeni Başkan seçilen Ali Koç hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni Başkan Ali Koç seçildi. Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından beIN Sports'ta Şansal Büyüka seçim süreci ve bundan sonraki döneme dair değerlendirmelerde bulundu. 

"KULÜPLER ARASI İLİŞKİLER YUMUŞAYACAKTIR"
Ali Koç sahalarda, salonlarda kıyasıya mücadele edeceklerini ve kulüplerin ortak menfaatleri olduğunu ısrarla söylüyor. Ben kulüpler arası ilişkilerin daha yumuşayacağını düşünüyorum. Bir hayaldi, gerçek oldu dedi Ali Koç. Doğru. Çok geride başladı yarışa ve her geçen gün mesafeyi kapattı. Mesafe kapatmasında ciddi mağduriyetler yaşamasının da etkisi oldu. 

"2 ARKADAŞIM BU OLAYLARDAN SONRA AZİZ YILDIRIM'A DEĞİL, ALİ KOÇ'A OY VERDİ"

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde toplantı yapmasına izin verilmiyor. FB TV'ye çıkmasına izin verilmiyor. O kadar çok arkadaşım var ki, kesin Aziz Yıldırım'a oy verecekken bu 2 olaydan sonra "Vicdanımız el vermiyor diyerek Ali Koç'a oy veriyoruz." dediler. Bu demokratikleşmeyi ve tarafsızlığı özümsememiz lazım. 

"AZİZ YILDIRIM'A GEÇMİŞ OLSUN"

Ben son derece olgun bir seçim olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe'nin yenilemeye ihtiyacı vardı. Ali Koç'u tebrik ediyorum. Aziz başkana geçmiş olsun diliyorum. Yaptığı önemli eserler var ama son zamanlardaki kötü gidişat, taraftara her fırsatta hakaret eden yönetimin yeni yönetimde de yer alması bu farkı ortaya çıkardı. Sonuç budur. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)