comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Samandıra'da protesto! 'Ali Koç Ersun Yanal istifa!'

23 Şubat 2020, Pazar 23:19
Samandıra'da protesto! 'Ali Koç Ersun Yanal istifa!'

Fenerbahçe takım otobüsüne, Galatasaray mağlubiyeti sonrasında Samandıra'da yoğun protesto! Otobüse şişe ve yumurta fırlatıldı. Ersun Yanal ile Ali Koç istifaya çağrıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de, Galatasaray mağlubiyeti sonrasında Samandıra Tesisleri'ne giden takım otobüsüne taraftarlar büyük tepki gösterdi. Takım otobüsü tesislere girerken öfkeli olan taraftarlar protesto ederek takım otobüsüne yabancı madde attı. 

ALİ KOÇ VE ERSUN YANAL İSTİFA SESLERİ
Fenerbahçeli öfkeli olan taraftarlar takım otobüsünün tesislere girmesinin ardından futbolculara, teknik direktör Ersun Yanal ve yönetime yönelik yoğun tepkilerde bulundu. Taraftarlar takım otobüsü içeri girdikten sonra güvenlik güçlerinin kontrolü altında toplandı ve tepkilerini dile getirdi. 

"En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" diyerek takımı protesto eden taraftarlar aynı zamanda teknik direktör Ersun Yanal ve başkan Ali Koç aleyhine de tezahüratta bulunarak "İstifa" diye bağırdılar. 

ERSUN YANAL'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

Cezalı olduğu için basın toplantısına katılamayan Ersun Yanal, CNN Türk'ten Tayfun Bayındır'a yaptığı açıklamada, "Hakem bizi resmen biçti!" dedi. 


Fenerbahçe Haberleri: Ersun Yanal istifa etti mi?


Öte yandan maçın ardından Ersun Yanal istifa ettiğine dair haberlere yanıt verdi. Ersun Yanal, Skorer'e konuşarak, "İstifam söz konusu değil. Sonuna kadar mücadeleye devam." diye konuştu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!