comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Salih Uçan ve takımı Sion askeri kampta

08 Ocak 2018, Pazartesi 00:58
Salih Uçan ve takımı Sion askeri kampta

Fenerbahçe'nin sezon başında Sion'a kiraladığı Salih Uçan'ın takımı devre arasını askeri kampta geçiriyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında Sion'a kiraladığı Salih Uçan'ın takımı askeri kampa alındı. Sion Başkanı Constantin ligin ilk yarısında takımın eğer 2017 yılını son sırada bitirmeleri halinde tüm futbolcuları askeri kampa alacağını söylemişti ve dediğini yaptı. 

SALİH UÇAN'İN TAKIMI SİON ASKERİ KAMPTA!
Sion'un medyatik Başkanı Constantin hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda bir basın mensubunu tartaklayarak gündeme gelmişti. Constantin aynı dönemlerde takımın eğer ligin ilk yarısını puan tablosunda son sırada bitirmeleri halinde takımı askeri kampa alacağını söylemişti ve sözünü tuttu. 

TAM BİR ASKER HAYATI

İsviçre Ligi takımlarından Salih Uçan'ın da formasını giydiği Sion kulübü devre arasını askeri kamp yaparak geçiriyor. Burada tam anlamıyla askeri kurallar uygulanıyor. Geceyi açık havada geçiren futbolcular için kurulan en önemli kurallardan birisi de, bir kişinin dahi geç gelmesi durumunda tüm takımın ceza alacak olması. Öte yandan futbolcuların aile ve arkadaşlarıyla birlikte telefonla görüşmeleri tam olarak yasaklanmadı ama belirl ölçüde kısıtlandı. 


Salih Uçan Sion'da kaç gol attı?


Fenerbahçe'nin sezon başında Sion'a kiraladığı Salih Uçan bu sezon 12 resmi maçta 2 gol attı ve 4 asist yaptı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)