comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Saffet Sancaklı, FutbolArena'ya konuştu! 'Aykut Kocaman...'

08 Kasım 2017, Çarşamba 00:14
Saffet Sancaklı, FutbolArena'ya konuştu! 'Aykut Kocaman...'

Fenerbahçe'de yaşanan Aykut Kocaman krizini değerlendiren eski milli futbolcu ve milletvekili Saffet Sancaklı, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Röportaj - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Osmanlıspor maçından sonra verdiği istifa sinyali, sarı lacivertli camiada krize neden oldu. FutbolArena'ya konuşan eski milli futbolcu ve milletvekili Saffet Sancaklı, takımda kalacağı resmileşen Aykut Kocaman hakkında yorumlarda bulundu.
 

Saffet Sancaklı'nın Fenerbahçe ve Aykut Kocaman açıklamaları


Fenerbahçe'deki sorunun Aykut Kocaman olmadığını vurgulayan Saffet Sancaklı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"AYKUT KOCAMAN BİR ŞEY BİLMİYOR DİYORLAR"
"Fenerbahçe çok büyük bir borç içerisinde. Yaptıkları transferlerde de eskisi gibi çok iyi oyuncular alamıyorlar. Aykut Kocaman'ı suçlu ilan ediyorlar. Bugün Aykut Kocaman dediğin adam Konyaspor tarihinde, şu son 3 senede büyük başarılar elde etti. Kupa aldı. Herkes 'Bu Aykut Kocaman ne büyük hoca' dedi. Şimdi de "Aykut Hoca hiçbir şey bilmiyor" diyorlar."

"BU ÜLKEDE LÖW'Ü ADANASPOR'DAN KOVDULAR"

"Bu ülkeye Real Madrid'den Del Bosque geldi, bilmiyor diye kovuldu. Aragones, Mancini, Rijkaard kovuldu. Benim oynadığım dönemde şimdi Almanya Milli Takımı hocası Löw kovuldu. Adam Adanaspor'dan kovuldu bir şey bilmiyor diye."

"FENERBAHÇE'DE KISIR DÖNGÜ DEVAM EDER"

"Fenerbahçe'yi şu an taraftarı dahil kimse beğenmiyor. Ben de izlerken zevk almıyorum. Şimdi 2-3 tane oyuncunun kellesi kopar. Bunların yüzünden oldu derler. 3 hafta sonra yine aynı durum olur. O zaman da Aykut Kocaman gitsin derler. Aykut gider yerine başkası gelir. Kısır döngü devam eder."

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)