comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sadettin Saran: "Oyum Ali Koç'a"

03 Haziran 2018, Pazar 16:19
Sadettin Saran:

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran oy kullanmak için Ülker Stadı'na geldi ve burada önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de seçim heyecanı sürüyor. Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran da, sandıkların kapanmasına bir saat kala Ülker Stadı'na geldi ve oyunu kullandı.

SADETTİN SARAN'DAN AÇIKLAMA
Sadettin Saran kullandığı oyun ardından çok kısa bir açıklama da yaptı ve oyunu Ali Koç'a verdiğini söyledi. Saran, Aziz Yıldırım'a selam vermeyerek uzağından geçti.
 

Fenerbahçeli ünlüler kime oy verdi?


Öte yandan Gazeteci-yazar Uğur Dündar da, "Hayırlı uğurlu olsun, Fenerbahçe kazansın" diyerek oyunu atarken, daha sonra Aziz Yıldırım ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Ercan Saatçi, Kadir Çöpdemir, Bülent Şakrak, Şevket Çoruh, Sarp Akkaya ve Murat Akkoyun gibi isimler de oylarını kullananlar arasında yer aldı.


İlker Kaleli'nin Ali Koç'a olan desteği


Poyraz Karayel dizisi ile yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine hayran bıraktıran dizi ve sinema oyuncusu İlker Kaleli'den Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'a büyük destek.İlker Kaleli, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'de gerçekleştirilecek genel kurul öncesinde sürpriz bir paylaşım geldi. Poyraz Karael dizisi ile ünlenen İlker Kaleli, Aziz Yıldırım'ın karşısına çıkan Ali Koç'a sosyal medya hesabından destek mesajı geldi.

''Ali Koç be! Işığı hapsedemezsin, gün doğdumu her şey değişir... #topunuzgelin''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"