comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ryan Babel ve Vincent Janssen Hollanda Mili Takımı'na seçildi

29 Eylül 2017, Cuma 13:18
Ryan Babel ve Vincent Janssen Hollanda Mili Takımı'na seçildi

Hollanda milli takımı kadrosunda Beşiktaş'ın yıldız ismi Ryan Babel ve Fenerbahçe'nin yıldızı Vincent Janssen de yer aldı.

FutbolArena - Hollanda Milli Takımı'nın Dünya Kupası Eleme Gurubu mücadelesi kapsamında karşılaşacağı Belarus ve İsveç maçlarının aday kadrosu açıklandı. Ülkemizden Beşiktaş'ın yıldız ismi Ryan Babel ve Fenerbahçe'nin yıldızı Vincent Janssen de yer aldı.


Beşiktaşlı Babel ve Fenerbahçeli Janssen Hollanda Milli Takımı'nda


Hollanda Milli Takımı'nın Dünya Kupası A Gurubu mücadelesi kapsamında çıkacağı kritik iki karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı. Belarus ve İsveç ile karşılaşacak olan Hollanda milli takımının bu karşılaşmalardan mutlak 6 puan çıkarması gerekiyor. 

A Grubunda lider Fransa'nın 4, İsveç'in 3 puan gerisinde bulunan Hollanda'nın Dünya Kupasına gidebilmesi için iki karşılaşmayı kazanması gerekiyor.
Bu önemli mücadelenin aday kadrosuna Türkiye'den Babel ve Janssen de dahil edildi. Beşiktaş'ın yıdız ismi Ryan Babel, Hollanda Milli Takımı formasını en son 15 Kasım 2011'de Almanya ile oynanan hazırlık maçında giymişti.

Öte yandan Galatasaray ile yollarını ayırıp Fransa'nın Nice takımına transfer olan Wesley Sneijder, Fenerbahçe'de forma giyen Robin van Persie, ve Beşiktaş'ın yeni transferi Jeremain Lens kadroya dahil edilmedi.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)