comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rüştü Reçber'in sağlık durumu açıklandı (2 Nisan 2020 Perşembe)

02 Nisan 2020, Perşembe 17:59
Rüştü Reçber'in sağlık durumu açıklandı (2 Nisan 2020 Perşembe)

Rüştü Reçber'in sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada koronavirüs tedavisi hakkında müjdeli haberler verildi.

FutbolArena - Koronavirüs tedavisi gören eski milli kaleci Rüştü Reçber'in sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı. Koronavirüs tedavisi devam eden eski milli kaleci Rüştü Reçber'den iyi haber geldi. Acıbadem Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Reçber'in durumunun gün geçtikçe düzeldiği bildirildi.
 

Rüştü Reçber koronavirüs son durumu


Rüştü Reçber'in sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Pazar günü Covid-19 tanısı alarak hastanemize nakledilen ve tedavisini sürdürdüğümüz Rüştü Reçber halen hastanemizde normal hasta katında yatırılarak izolasyonu ve tedavisine devam edilmektedir. Hastamızın genel durumu her geçen gün daha iyiye gitmektedir."
TFF'DEN RÜŞTÜ REÇBER MESAJI

TFF'nin resmi sitesinden paylaşılan mesajda, "Koronavirüs tedavisi gören Futbol Gelişim Koordinatörümüz Rüştü Reçber'e acil şifalar diliyoruz. Değerli Koordinatörümüz Rüştü Reçber'in en kısa sürede aramıza sağlıklı bir şekilde döneceğine yürekten inanıyor, Rüştü Reçber ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerine yer verildi.

RÜŞTÜ REÇBER'İN EŞİNDEN AÇIKLAMA

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in koronavirüs testinin pozitif çıktığını bu sözlerle açıklamıştı:

"Üzülerek eşim Rüştü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birdenbire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zo , Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin "

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"