comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rüştü Reçber'den sevindirici haber! Taburcu oldu

06 Nisan 2020, Pazartesi 13:20
Rüştü Reçber'den sevindirici haber! Taburcu oldu

Koronavirüs nedeniyle bir süredir hastanede tedavi gören Rüştü Reçber, taburcu edildi.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber, bir süredir hastanede koronavirüs nedeniyle tedavi altındaydı. Efsane kalecinin tedavisinin tamamlandığı ve taburcu edildiği açıklandı.

Bir süre önce koronavirüs testi pozitif çıkan Rüştü Reçber, hastanede tedavi altına alınmıştı. Bugün yapılan açıklamada Rüştü Reçber'in tedavisinin tamamlandığı ve taburcu edildiği belirtildi. 
RÜŞTÜ REÇBER'İN EŞİNDEN AÇIKLAMA

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in taburcu olmasının ardından şu paylaşımı yaptı:

"Ne güzel bir gün Allahım sana şükürler olsun.. 11 günlük zorlu süreçten sonra eşim taburcu oldu. Sen duaları kabul edensin, sen bizleri gören,bilen koruyansın..

Çok sevinmem gerekse de herşeyi yarım yaşıyorum aslında..

Çünkü o kadar çok şifa bekleyen hasta var ki şu an hastanelerde..

Dostlar, onların babaları, anneleri ,sevdikleri , yakınları hepsine sen bu güzel günü yaşat Allahım.. Evlerine, sevdiklerine kavuştur..

Yoğun bakımda hayatta kalma mücadelesi verenlere dualarım devam edecek..
Tesekkürlerime gelince ; bu zorlu süreçte yanımızda olan başta devlet büyüklerim, TFF yöneticilerim, başkanım Ali Şen, başkanım Ali Koç, sevgili büyüğüm Mehmet Ali Aydınlar, olmazsa olmaz çok değerli abilerim Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin, Mustafa Semiz, canım Özlem Cankurtaran, kardeşim Dilek Avşar her an her saniye yanımızda olduğunuzu bilmek çok önemliydi eksik olmayın, sağolun varolun..

Kıymetli dostlarımız, canım ailem, yakınlarımız, sevenlerimiz Allah herkesten razı olsun iyi ki varsınız hayatta herşey güzel gönlünüzün istediği gibi olsun.

Kavacık Medistate hastenesinde başlayıp Maslak Acıbadem'de devam eden tedavimiz boyunca gece gündüz ellerinden geleni yapan bizi iyileştiren doktor, hemşire ve diğer sağlık personeline ne yazsam az.. Allahım sizleri korusun.. Tesekkürler Mücahit hoca, tesekkürler Serap hoca, teşekkürler Gülcihan hoca..

Tedavi şekline gelince; TC Saglık Bakanlığınca uygulanan bir tedavi protokolu var. Bu tüm hastanelerde kişinin hastalık seviyesine göre aynı. Farklı ilaç veya tedavi şekli yok .Vücudun gücü devreye giriyor orada.Virüs mü güçlü sizin vücudunuz mu ? Savaş başlıyor. Bu sebeple zararlı alışkanlıklarınızı bırakın bir an önce şu yaşananlar vesile olsun. Sağlığınızın ve hayatımızın kıymetini bilin.. SEVGİYLE KALIN ,SAĞOLUN..."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"