comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rüştü Reçber koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırıldı

28 Mart 2020, Cumartesi 23:46
Rüştü Reçber koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırıldı

Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski milli kalecisi Rüştü Reçber koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırıldı. Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in koronavirüs teşhisiyle hastanede tedavi altına alındığını açıkladı.
 

Rüştü Reçber'in koronavirüs sağlık durumu


Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber'in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı:

"İyi geceler; sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüştü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birdenbire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zo , Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .
"SADECE EŞİMİN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİFİ ÇIKTI"

"Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak. Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek.. Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum, üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"