comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rusların favorisi Fenerbahçe! Zenit maçı öncesi ne dediler?

19 Şubat 2019, Salı 19:59
Rusların favorisi Fenerbahçe! Zenit maçı öncesi ne dediler?

UEFA Avrupa Ligi'nde Zenit ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan rövanş maçı öncesi Ruslar, Zenit'in turu geçeceği konusunda emin konuşmadı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Zenit ile rövanş maçında karşı karşıya gelecek. Sarı Lacivertli takım ilk maçı 1-0 kazanırken, rövanş öncesinde Ruslar, Zenit'in turu geçebileceği konusunda emin konuşmadı. 


Zenit - Fenerbahçe maçı kaç kaç biter?


GURENKO (ESKI FUTBOLCU)

Zenit ve Fenrebahçe arasındaki şansı eşit görüyorum. Fenerbahçe sahasında iyi oynuyor ama deplasmanlarda sorun yaşayan bir takım. Zenit'in mutlaka kendi gücünü ortaya koyması lazım. Daha agresif olmalılar."
SLIMANI SORUSU ERSUN YANAL'I GÜLDÜRDÜ

SERGEI BALAKHİN (TEKNİK DİREKTÖR)

"Zenit için endişeleniyorum. Çünkü İstanbul'daki maç hiç de iyi izlenimler bırakmadı. Tabi ki her zaman umut vardır ama Zenit, Fenerbahçe'yi kesin eler diyemiyorum. Hazırlık kampı ve turnuvalarda Semak sürekli olarak yeni sistemi denedi. Transfer döneminde de değişen bir takım var. Şu anda ciddi bir uyum sorunu yaşıyorlar. 

RUSLAN PIMENOV (ESKİ FUTBOLCU)

Zenit'in turu geçmek için 2 gol atması gerekiyor. Ancak takım şu ana kadar yeni sistemini oturtamadı. Bunu da İstanbul'daki maçta gördük. Henüz hiçbir şey bitmedi ama ilk 20 dakikada Zenit'in gol bulması gerekiyor. Fenerbahçe gördüğümüz kadarıyla maçın sonlarına doğru düşüyor. Zenit eğer erken gol bulursa işler değişir ama kesinlikle çok zor olacak. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)