comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Roma'dan emojili paylaşım! Kolarov & Fenerbahçe son durum

02 Ağustos 2019, Cuma 22:23
Roma'dan emojili paylaşım! Kolarov & Fenerbahçe son durum

Fenerbahçe taraftarlarının haftalardır merakla beklediği Kolarov ile ilgili Roma'nın yaptığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi uzun süredir Kolarov'u kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürürken, sarı lacivertliler bonservis sorununu çözmek adına menajer Mirsad Türkcan adına girişimlerine devam ediyor. Sarı lacivertliler Kolarov'un yaşı gereği Roma'nın talep ettiği 4 milyon euro bosnervis bedeline sıcak bakmazken, İtalyan kulübünün paylaşımı kafaları karıştırdı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Kolarov Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Roma yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fransa'ya kampa giderken, kulübün resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda Kolarov'un yakın çekimde taraftarların formalarını imzalarken görüntülenmesi ve paylaşımda el sallayan emojinin yer alması Fenerbahçe taraftarlarını da heyecanlandırdı. 

Peki Kolarov'da son durum ne? Milliyet'ten Senad Ok, FutbolArenaTV TransferArenası Programı canlı yayınında Kolarov transferiyle ilgili olarak, "Fenerbahçe bonservis bedeli ödemeyi kabul ederse 1 saatte bitecek. Ancak yönetim buna sıcak bakmıyor. Kolarov ise Fenerbahçe'yi gelmeyi istiyor. İtalya'dan aldığım bilgiler de net bir şekilde bu yönde." ifadelerini kullandı. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!