comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Roma'da Kolarov kararı! "Kesinlikle onun yeri değil"

16 Temmuz 2019, Salı 00:26
Roma'da Kolarov kararı!

Roma Sportif Direktörü Petrachi, Kolarov'un takımdaki rolü ve transferle ilgili ülke basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe uzun süredir Roma'dan Kolarov'u kadrosuna katmak isterken, Sportif Direktör Petrachi savunmada eksikleri olduğunu ve 1 veya 2 stoper alabileceklerini söyledi. 

Teknik Direktör Fonseca'nın, Kolarov'u stoperde düşündüğünü fakat Sırp futbolcunun asıl mevkisinin orası olmadığını söyleyen Petrachi, merkez savunmada eksikleri olduğunu dile getirdi. 
"KOLAROV'UN YERİ ORASI DEĞİL. 1 VEYA 2 STOPER ALABİLİRİZ"

Hocamız Kolarov'u stoperde düşünüyor ama kesinlikle onun yeri değil. Savunma hattında kesiklerimiz var. Ne kadar erken müdahale edersek o kadar iyi. Stoper transferi yapacağız. Belki 1 değil, 2 stoper de alabiliriz. Merkez savunmada 4 veya 5 iyi oyuncumuz olmalı. 4'lü defans için bu gerekli. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Kolarov Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Roma'nın Spinazzola transferine rağmen Fonseca, Kolarov'u bırakmama konusunda diretirken Sırp yıldıza Inter'in de talip olması durumu kızıştırdı. Öte yandan İtalyan basınındaki haberlere göre, Fonseca'nın tavrına rağmen Fenerbahçe'nin Kolarov'dan vazgeçmediği ve Sırp yıldızın transferi konusunda ısrarını sürdürdüğü belirtildi. Fenerbahçe cephesi bu transferde Fonseca'nın tavrı dışında bonservis pürüzünü ortadan kaldırmaya çalışıyor. 

İtalyan basını ise, "Fenerbahçe hala Kolarov'dan vazgeçmedi. Baskıları devam ediyor ve yeni sezonda ısrarla Sırp futbolcuyu istiyorlar." şeklinde son gelişmeleri paylaştı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)