comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rodrigo Tello'dan Pellegrini, Fenerbahçe ve Beşiktaş sözleri

24 Haziran 2020, Çarşamba 17:29
Rodrigo Tello'dan Pellegrini, Fenerbahçe ve Beşiktaş sözleri

Rodrigo Tello, Pellegrini ve Fenerbahçe hakkında Şili basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Türkiye'de forma giyen Rodrigo Tello, Beşiktaş'tan sonra Eskişehirspor, Elazığspor ve Şanlıurfaspor takımlarında görev yapmıştı. 

40 yaşındaki eski futbolcu Tello, Pellegrini'nin Fenerbahçe'ye gitmesi halinde başarılı olmasını istediğini söyledi. 
"FENERBAHÇE, AVRUPA'DA BÜYÜK BİR TAKIM"

Türkiye'de en çok taraftarı olan üç büyük kulüp var. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş. 6 yıldır şampiyon olamayan Fenerbahçe'nin buna rağmen güzel bir stadı, olağanüstü tesisleri ve milyonlarca taraftarı var. Avrupa'da büyük bir takım."

"FARKLI BİR BASKI VAR"

Türkiye'de farklı bir baskı var. Fenerbahçe'de de böyle. Çünkü taraftarların kanında futbol var. Ancak atmosferi kaybettiğiniz zaman işleri kötüye götürür. 

"UMARIM PELLEGRINI, FENERBAHÇE'DE BAŞARILI OLUR"

Türkiye'de birçok büyük oyuncu veya antrenör iyi performans gösteremedi. Pellegrini prestijli bir teknik direktör ve problem olacağını sanmıyorum. Tecrübeli. Fenerbahçe, Türkiye'nin en zor soyunma odalarından birine sahip. Umarım Pellegrini, Fenerbahçe'de başarılı olur. Onun adına başarılı olmasını istiyorum. 

"BEN BEŞİKTAŞLIYIM!" 

Tello, "Türkiye'de en çok hangi kulübü seviyorsunuz?" sorusuna, ""Ben Beşiktaşlıyım! Hep de Beşiktaşlı kalacağım ve bu hiç değişmeyecek. Çünkü hayatımın en güzel günlerini Beşiktaş'ta geçirdim. Güzel anılar, güzel sevgiler."  yanıtını verdi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!