comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Roberto Soldado'dan flaş ceza tepkisi

08 Kasım 2018, Perşembe 22:09
Roberto Soldado'dan flaş ceza tepkisi

Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Roberto Soldado, Galatasaray derbisinde yaşanan olaylar sonrasında aldığı 6 maçlık cezaya ilk tepkiyi verdi.

FutbolArena - PFDK, Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylar nedeni ile disipline sevk ettiği isimlerin cezalarını açıkladı. Fenerbahçe'de Roberto Soldado, PFDK tarafından 6 maç cezaya çarptırıldı.


Fenerbahçe'de Roberto Soldado'nın ceza tweeti


Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Roberto Soldado, Younes Belhanda ile başlayan ikili tartışma sonucunda çıkan olaylardan dolayı PFDK tarafından 6 maç müsabakadan men cezasına çarptırıldı. İspanyol golcü sosyal medya hesabından konu hakkında bir paylaşımda bulundu. Roberto Soldado, PFDK tarafından aldığı 6 maç ceza hakkında "Ne zaman? Nerede? Niçin?" Tweetini attı.

İspanyol golcü oyuncu Roberto Soldado'nun bu Tweetinden sonra Fenerbahçe resmi sosyal medya hesabından da bu paylaşım yapıldı;


''SOLDADO ADAM MI ÖLDÜRDÜ?''

Öte yandan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Keoman, Roberto Soldado'nun almış olduğu 6 maçlık ceza hakkında şu açıklamalarda bulundu.

"Soldado birini mi öldürdü? Birkaç kez Belhanda, Soldado'yu takip etti ve bir an kovaladı. Kafasını, dizini, dirseğini kullanıyor ve hiç ceza almıyor. Adaleti sağlayacak kişi ben değilim. Görüntüler yalan mı söylüyor?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.