comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Roberto Soldado için Çin'den teklif iddiaisı

20 Şubat 2018, Salı 09:25
Roberto Soldado için Çin'den teklif iddiaisı

Fenerbahçe'nin İspanyol oyuncusu Roberto Soldado için Çin'den teklif geldiği öne sürüldü. Roberto Soldado, Çin'e gidecek mi?

FutbolArena - Fenerbahçe'nin İspanyol oyuncusu Roberto Soldado için Çin'den teklif geldiği iddia edildi. Yönetim ise bu konuda net bir karara sahip.

Fenerbahçe'ye sezon başında gelen ancak bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Roberto Soldado, formasını Fernandao'ya kaptırmıştı. Öne çıkan iddialara göre Çin ekipleri Roberto Soldado ile ilgili önemli bir teklifle kulübün kapısını çaldı.
 

Roberto Soldado, Çin'e satılacak mı?


Fotomaç'ın bilgisine göreyse, yönetimin bu konuda kararı Aykut Kocaman'a bıraktığı bildirilirken, usta hocanın teklife ilk etapta olumlu yaklaşsa da Janssen'in sakatlığı ve tek forvet Ferandao'ya kalmamak için ret yanıtı verdiği ileri sürüldü. Ancak sezon bir teklif daha gelmesi halinde kabul edeceği belirtildi. Bu sezon sadece Sivas maçında gol atan Soldado, hattrick yapmıştı.
 

Roberto Soldado'nun Fenerbahçe'deki performansı


Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Roberto Soldado, oynadığı 16 maçta 3 gol attı. 3 lig golünü de Sivasspor filelerine bırakan Roberto Soldado, genel tabloda ise 21 maçta 5 kez fileleri havalandırdı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.