comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Robben'in arkadaşından flaş açıklama! Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, hangisi?

29 Mart 2018, Perşembe 21:30
Robben'in arkadaşından flaş açıklama! Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, hangisi?

Robben için Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray hakkında geçen transfer iddialarının ardından Hollandalı futbolcunun yakın arkadaşı Baki Mercimek, transfer konusunda Robben ile konuştuğunu söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'la ismi transfer döneminde sık sık anılan Bayern Münih'in yıldız futbolcusu Robben Türkiye'ye gelecek mi? Son günlerde gündemde en fazla konuşulan isimlerin başında gelen Robben hakkında taraftarlar Robben Fener'e mi geliyor? Robben Beşiktaş'a mı geliyor? Robben Galatasaray'a mı geliyor? soruları sorulmaya başladı.

Öte yandan Robben'in yakın arkadaşı Baki Mercimek ise Hollandalı futbolcuyla konuştu ve Robben'in kendisine geleceği hakkında bazı şeyler söylediğini ifade etti. beIN Sports'ta konuşan Baki Mercimek, Robben transferi hakkında şunları söyledi:
Robben'in arkadaşı olarak şunu söyleyebilirim. Benim şirketimin bünyesinde resmi oyuncum değil ama görüştüğümüz birisi. Ortak arkadaşlarımız var. Bu dedikodu yıllardır var zaten. 

"YEMEK MASASINDA OTURURKEN SOHBET ARASINDA..."
Robben'in bana dediği şu, "Amerika'dan da bahsediliyor, Çin'den de bahsediliyor. Bunun arasında her zaman Türkiye bir şeyler yokladı. O zamanlar ben tabi futbol oynuyordum."

"TÜRKİYE'YE SICAK BAKTIĞINI SÖYLEMEDİ"

Sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Bana söylediği şu, Nisan ayının ilk haftasında Bayern Münih ile masaya oturacağım. Önce kulübüme saygı göstermek adına onlarla masaya oturacağım. Ondan sonra bir şeyleri değerlendirebiliriz. Şu anda Türkiye'ye sıcak baktığını söylemedi. İlk adımı Bayern Münih çünkü. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!