comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen'den flaş Fenerbahçe sözleri: "Ali Koç ve Şekip Mosturoğlu..."

27 Ocak 2018, Cumartesi 22:51
Rıdvan Dilmen'den flaş Fenerbahçe sözleri:

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Divan Kurulu'nda Ali Koç ile Şekip Mosturoğlu arasında yaşananları yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Divan Kurulu'na özellikle Şekip Mosturoğlu ile Başkan Adayı Ali Koç'un birbirleri hakkında yaptığı açıklamalar damga vurdu. NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe kongresini sonradan izleyebildiğini ve oldukça sert geçtiğini söyledi. 


Fenerbahçe Divan Kurulu Ali Koç - Şekip Mosturoğlu kavgası


Fenerbahçe Divan Kurulu'nda Ali Koç ve Şekip Mosturoğlu arasında yaşanan gergin anları Rıdvan Dilmen NTV Spor'da şu sözlerle yorumladı:

"KONGRE ÇOK SERT GEÇMİŞ"
Fenerbahçe kongresi oldukça sert geçmiş. Bakın ben Fenerbahçeliyim. Kim başkan olacaksa hayırlısı olsun. Ancak kongrede yaşananlar gerçekten sert! Özellikle Ali Koç ile Şekip Mosturoğlu'nun söyledikleri. 3 Temmuz'la ilgili bu süreci başlatan da Aziz bey. Yani Yargıtay kararından sonra Ali Koç'a bırakmak istediğini söyledi. Ali Koç da bu sürecin çok daha uzayabileceğini söyleyerek aday oldu. Hayırlısı kimse o olsun. 

"KAVGALAR ERKEN BAŞLADI"

İzleyememiştim kongreyi. Öğleden sonra arkadaşımı aradım, sakin geçti dedi. Sonradan baktım, hiç sakin değilmiş. Bölüm bölüm baktım. Çok sert geçmiş ve bireyselleimş. Demoktratik bir ülkedeyiz sonuçta. Ben Fenerbahçeliyim. Kim başkan olacaksa hayırlısı olsun. Beldan aşağı vurmamaları lazım. Kavgalar erken başladı. Dakika 1 gol 1 oldu. Sert çıkışlar yaşandı. 

"SÜRECİ AZİZ BEY BAŞLATTI"

Süreci Aziz bey başlattı. Aziz bey dedi ki, Yargıtay kararından sonra Ali Koç'a bırakmak isterim dedi. Bugün de Ali beyin şu cümlesi önemli, Yargıtay kararının ne zaman çıkacağı belli değil dedi. Hayırlısı. Ben kongre üyesi falan da değilim, Fenerbahçeliyim. Yeter ki nahoş durumlar olmasın. Aziz Yıldırım'ın büyük hizmetleri vardır. Ali Koç da iyi bir Fenerbahçelidir. Her şey için hayırlısı. 

"BEN KONUŞURSAM GÜNDEM DEĞİŞİR"

Ben her ortamı, 2011'i falan çok içindeydim. Ben konuşursam Fenerbahçe - Trabzonspor maçının günemi değişir. Bildiklerime mezara giderim. 


Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!