comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen'den Devlet Bahçeli'ye cevap! "Ben şeytan değilim"

16 Aralık 2017, Cumartesi 23:41
Rıdvan Dilmen'den Devlet Bahçeli'ye cevap!

Rıdvan Dilmen, kendisine tepki gösten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yanıt vererek, "Benden kimse özür beklemesin, özür dilenecek bir davranışta bulunmadığım bu yayının tamamı izlediğinde anlaşılacaktır" dedi.

FutbolArena - Spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı "Parkasız Deniz Gezmiş" ifadesi Milliyetçi Hareket Partisi'nin tepkisini çekti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Sahadaki şeytanlığını siyasete taşımasın" açıklamasını yaparken, Rıdvan Dilmen kişisel Instagram hesabından cevap verdi.
 

Rıdvan Dilmen'ın Devlet Bahçeli açıklaması


"MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin açıklamasını okudum. Özellikle son birkaç yıldır ülkemiz zor dönemden geçiyor. Partisinin bölünmesini göze almak pahasına vatansever duruşuna saygı duyduğum Sayın Bahçeli'nin açıklamasında; Sayın Cumhurbaşkanımızı bir teröriste benzettiğimi belirtip, aynı metin içerisinde benim Sayın Cumhurbaşkanımıza yalakalık yaptığımı düşünmesini anlamış değilim!
Ben ne şeytanım, ne de yalakayım, 15 Ağustos 1962'de Nazilli'de doğmuş onurlu bir Türk vatandaşıyım. 

"BENİ HALKIN ÖNÜNE ATMASINI ANLAMIŞ DEĞİLİM"
Benim dün akşam söylediklerimin altını üstünü çıkarıp, cımbızla çekilmiş cümlelerle beni suçlayıp, halkın önüne atmasını anlamış değilim! Yıllar önce Deniz Gezmiş' in Filistin konusundaki mücadelesini, Sayın Cumhurbaşkanımızın İslam Ülkeleri adına büyük bir lider olarak siyasi platformdaki Filistin mücadelesine benzetmişimdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın; kapitalist, emperyalist, “egemen güçlere”, Amerika'ya, İsrail'e baş kaldırıp cesaretle mücadele ettiğini bilecek kadar okur yazarım. 

Benden kimse özür beklemesin, özür dilenecek bir davranışta bulunmadığım bu yayının tamamı izlediğinde anlaşılacaktır.

Saygılarımla."
 
 

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin açıklamasını okudum. Özellikle son birkaç yıldır ülkemiz zor dönemden geçiyor. Partisinin bölünmesini göze almak pahasına vatansever duruşuna saygı duyduğum Sayın Bahçeli'nin açıklamasında; Sayın Cumhurbaşkanımızı bir teröriste benzettiğimi belirtip, aynı metin içerisinde benim Sayın Cumhurbaşkanımıza yalakalık yaptığımı düşünmesini anlamış değilim! Ben ne şeytanım, ne de yalakayım, 15 Ağustos 1962'de Nazilli'de doğmuş onurlu bir Türk vatandaşıyım. Benim dün akşam söylediklerimin altını üstünü çıkarıp, cımbızla çekilmiş cümlelerle beni suçlayıp, halkın önüne atmasını anlamış değilim! Yıllar önce Deniz Gezmiş' in Filistin konusundaki mücadelesini, Sayın Cumhurbaşkanımızın İslam Ülkeleri adına büyük bir lider olarak siyasi platformdaki Filistin mücadelesine benzetmişimdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın; kapitalist, emperyalist, “egemen güçlere”, Amerika'ya, İsrail'e baş kaldırıp cesaretle mücadele ettiğini bilecek kadar okur yazarım. Benden kimse özür beklemesin, özür dilenecek bir davranışta bulunmadığım bu yayının tamamı izlediğinde anlaşılacaktır. (https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=hBc3KnFVC_A programın tamamını bu linkten izleyebilirsiniz) Saygılarımla.

Rıdvan Dilmen (@ridvandilmen08)'in paylaştığı bir gönderi ()


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.