comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: 'Özlenen Fenerbahçe işte bu.'

03 Aralık 2017, Pazar 21:34
Rıdvan Dilmen: 'Özlenen Fenerbahçe işte bu.'

Fenerbahçe'nin, Kasımpaşa'yı 3-1 mağlup ettiği maçı yorumlayan Rıdvan Dilmen karşılaşmanın ardından önemli değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 14. haftasında Kasımpaşa'yı 3-1 mağlup etti. Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 
 

Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa NTV Spor Rıdvan Dilmen yorumları


"HERKESİN GÖRMEK İSTEDİĞİ BU"

"Nereden başlasam bilmiyorum. Önce Abdülkerim Durmaz'ı söyleyeyim. Muhtemelen izliyordur şimdi ve bayılıyordur. Fenerbahçe'nin izlemek istediği, arzuladığı futbol bu. Şu görüntüyü herkes görmek istedi. Bunun tabi sebepleri var. Kasımpaşa takımı iyi oyuncuları ve iyi bir teknik adamı olan, içerde dışarıda pozitif takım futbol oynamaya çalışan, ligin en güçlü takımlarından Beşiktaş'a yenilmeyen bir takım."
"SEYİRCİ GELİNCE 1000 METRE FAZLA KOŞTU TAKIM"

"Giuliano ve daha doğrusu Aykut Kocaman'a geleceğiz. Fenerbahçe üzerine koyarak gidiyordu ama bir eksiği vardı. 12. adamı. Bugün 35 bin seyirci olunca, koşu mesafelerine bakılırsa taraftar sebebiyle 1000 metre fazla koşmuştur. Hep söylüyorum, Fenerbahçe seyircisi 30 bini geçtiği anda Fenerbahçe 1.5 puan alır kafadan. Yorulsan da unutursun." 

"AYKUT KOCAMAN YANILDIĞINI KABUL ETTİ"

"Aykut Kocaman ben gitsem de, gönderseler de benim doğrum bu gidiyor. Ancak bir tane yerde yanıldığını gördü. O da, Giuliano'nun pozisyonu. Demişti ki, çizgilerin oyuncusu. 7 golü varsa ceza sahası içinden atmıştır. Fenerbahçeli taraftarlar hep bindirmeli ataklar istiyor."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.