comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen NTV Spor %100 Futbol programına çıkamadı! Sebebi...

18 Aralık 2017, Pazartesi 23:43
Rıdvan Dilmen NTV Spor %100 Futbol programına çıkamadı! Sebebi...

Fenerbahçe - Karabükspor maçının akşamında Rıdvan Dilmen'in yorumladığı NTV Spor %100 Futbol programı yayınlanmadı. 

FutbolArena - NTV Spor %100 Futbol programı Fenerbahçe - Karabükspor maçının akşamında yayınlanmadı. Kanalda bu programın yerine Nebil Evren ve Altan Aksoy Fenerbahçe - Karabükspor maçını yorumladılar. Peki Rıdvan Dilmen neden canlı yayına çıkmadı?


Fenerbahçe - Karabükspor NTV Spor %100 Futbol programı neden yayınlanmadı?


Fenerbahçe, Süper Lig 16. haftasında sahasında Karabükspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın devre arasında ve sonunda NTV Spor'da %100 Futbol programı yayınlanmadı. Nebil Evren ve Altan Aksoy, Fenerbahçe - Karabükspor maçını değerlendirdiler. Öte yandan yayın esnasında Nebil Evren, Rıdvan Dilmen'in neden yayına çıkmadığı konusunda açıklama yaptı. Nebil Evren, "Bu akşam NTV Spor'da %100 Futbol programı yayınlanmadı. Çünkü Rıdvan Dilmen'in küçük bir mide problemi vardı." diye konuştu. 

Rıdvan Dilmen öğle saatlerinde ise yine NTV Spor'da Galatasaray gündemini Rıdvan Dilmen şu sözlerle yorumladı:
"FATİH TERİM'DEN ŞU AÇIKLAMAYI BEKLİYORUM..."

Ben Fatih Terim olsam, ben Galatasaray'da oylama ile gelecek teknik adam değilim açıklamasını yapmasını beklerdim ve bekliyorum. Çünkü Fatih hoca da oylama yapılacak bir kişi değildir Galatasaray'da. Ya da herhangi bir spor kulübünde. Ben açıkçası Fatih Terim'in üzüldüğünü tahmin ediyorum. İçin içini yediğini de tahmin ediyorum. Pazar sabahı itibariyle kongre kararının yanından geçilmeyen bir durumun, Tudor'un gönderilişiyle bir anda olağanüstü karar alındıysa bu her şeyden önce kendi Galatasaray camiası için yanlış davranış olduğunu düşünüyorum. Fatih Terim'den bu yönde bir açıklama yapmasını bekliyorum. 

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.