comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: "Hakem Başakşehir'den aldı Fenerbahçe'ye verdi"

23 Aralık 2020, Çarşamba 21:08
Rıdvan Dilmen:

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Gaziantep FK maçını yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 14. haftasında sahasında Medipol Başakşehir'i 4-1 mağlup etti. 

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 
"TEKNİK DİREKTÖRLER AÇISINDAN REKOR OLABİLİR"

"Türk futbol tarihi boyunca olmayacak kadar sarı ve kırmızı kartlar oldu teknik direktörler açısından. Dünya rekoru olabilir. Kartlar açısından. Sonuçta bir şey daha var. Teknik Direktörler de insandır."

"BURUK MUTLULUKLAR VARDIR, BİR DE BURUK OLMAK VARDIR, BURUK DURUMDAYIM"

"Doğru bir tanedir. Fenerbahçe'nin emeğine, çalışmasına, Mert Hakan'ın 4. goldeki, Gustavo'nun 3. goldeki 1-1 giderken Altay'ın hatasına muazzam bir reaksiyon kurtmasını ve oyuncu grubunun mücadelesinde hiçbir şekilde ikinci yarı için saygısızlık yapamam. Fenerbahçeli olarak da mutlu olurum skora. Ancak maçı izlemediysem mutlu olurum. Buruk mutluluklar vardır, bir buruk olmak vardır. Ben buruk durumdayım şu anda."

"GUSTAVO KIRMIZI KART GÖRMELİYDİ"

"Fenerbahçe'nin kadrosu şaşırttı. Fenerbahçe bu sezon 7. kez geriye düştü. Fenerbahçe kalesine gelen hemen hemen ilk top gol oluyor. 0-0 giden oyun, bütün oyun kuralları Gustavo'nun pozisyonuna kırmızı kart der. Rakibin en güçlü oyuncusunu atamıyorsan -ki, at diye çağrılıyorsun. 1-0 yenik durumda, 11'e 10 kalabilirdin. Hasan Ali kaçırmasa 2-0 olacak ve oyunun sonunda sürpriz gol, 1-1." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"