comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe'nin kırılma anı oldu'

15 Mart 2019, Cuma 22:37
Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe'nin kırılma anı oldu'

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Sivasspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 26. haftasında Fenerbahçe sahasında Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. Sarı Lacivertliler çok zorlanmasına rağmen yenik duruma düştüğü müsabakada Sivasspor'u 2-1 yendi. NTV'de Rıdvan Dilmen maçı yorumladı. 


Fenerbahçe 2-1 Sivasspor Rıdvan Dilmen NTV yorumları


"Fenerbahçe öldü öldü dirildi. İlk yarıda oyun üstünlüğü Sivasspor'daydı. Kırılma anı Sivasspor'un attığı golden sonra ilk atakta golü yemesi oldu. 3-4 dakika geçse seyirci zaten öylesine maça hakim ki, görebiliyorlar. 0-0'ken ıslıklamaya başladı taraftarlar. Fenerbahçe seyircisi aylardır sıkıntı yaşıyor."

"Müthiş bir tecrübe ortaya çıktı. Soldado! Kafayla aşırttı. Büyük golcüler yakın direğe vururlar. Soldado da bu şekilde golü attı. O 1 dakikada gelen gol kırılma anıydı. Oyuncular zaten tedirgin oynuyordu. Kırılma anı Soldado'nun golüydü."
FENERBAHÇE - SİVASSPOR MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ"6+2+2 YAPILIRSA KULÜPLERE SAYGISIZLIKTIR"

Eğer 6+2+2 falan deniyorsa TFF bunu yapacaksa treni önce kaçırdılar. Bankalarla olan işbirliği halinde yapılandırmaya giderken transferler devam etti. Hamle yapılmadı. Önümüzdeki yıl arkadaşlar sahada 6 yabancı demek saygısızlıktır. Sivasspor'da mesela toplam 11 yabancı varmış. Bu tür şeyler var ama hemen bir anda yapıyoruz olursa, yatırımı yapan kulüplere saygısızlık olur. 2019/2020 dokunulmadan 2020/21'de kontrlara göre değişikliğe gidilmeli. Mustafa Cengiz de bunları söyledi ve haklı. 

"GALATASARAY'IN HUKUKEN HAKKI VARDI TRANSFERİ YAPTI"

Galatasaray yanlış bir şey mi yaptı? Hukuken hakkı var. Kime ne? Bazı arkadaşlar benim İstiklal Marşı sözlerimi manipüle etse de, o gün ben ironi yapmadım. Galatasaray maçında çocuklarımız kızlı erkekli rahmetli Metin Oktay hareketiyle İstiklal Marşını okudu. Ben yerli oyuncu isterim ama yabancıya niye karşı olayım? Ancak Pepe gibi 15 alıp gidenlerden değil. Slimani ise 6-7 alıp yatanlardan değil. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"