comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe altın buldu'

30 Ocak 2021, Cumartesi 21:01
Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe altın buldu'

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Çaykur Rizespor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 22. haftasında sahasında Çaykur Rizespor'u 1-0 mağlup etti. 

Rıdvan Dilmen, NTV'de müsabakayı yorumladı. 
"FENERBAHÇE ALTIN BULDU"

"Geçen haftaki futbol bütün Fenerbahçe taraftarları ve kamuoyunu tatmin ediciydi. Rakipten kaynaklı mı şeklinde sorular vardı. Oynatmayan bir Fenerbahçe vardı. Bugün daha farklı ve dirençli bir Rizespor vardı. Eksiklerine rağmen -ki, çok eksiği vardı. Buna rağmen 3 puana gelen bir Sumudica var. İlginç gerçekten. Pandemi döneminde tribünden en çok maç izleyen olabilir. Fenerbahçe altın puldu."

"Rizespor puan olarak kötü değildi ama oyun olarak kötü değildi. Bugünkü oyun tatmin etmiştir. Rizespor 1 puan alsaydı ve kazanmış olsaydı amma balılar demezdiniz. Bu yolda galiptir, mağlup. Dinamik bir takım gördüm."

"İPTAL EDİLEN GOLDE ALTAY'A FAUL VAR"

Gol iptali var. Hakem az daha kendi başına iç açacaktı. İkincisi net faul. Altay'a faul var." 

RIDVAN DİLMEN'DEN GALATASARAY YÖNETİCİSİ MAHMUT RECEVİK'E:

Türkiye'de kutuplaşma hat safhada. Ancak birileri düğmeye basıyor. Sivil toplum örgütleri kim? Futbol. Futbolda fanatizm var. Dün akşam yaşadığım olay. Bireysel kabul etmeyin. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi akşam tweet atıyor. Mahmut Recevik. Onyekuru oyuna girince, rakip takım diyecek ki bekler sert oynasın ama yapamasınlar. Şerefim üzerine yemin ediyorum. Onyekuru veya herhangi bir sporcuyla ilgili böyle demem. Be kardeşim niye kışkırtıyorsun! Sen böyle yapınca ne oluyor biliyor musun?"  "Galatasaray yöneticisi Mahmut Recevik'e sesleniyorum. Bu tweeti sildin? Salla, sonra özür dile. Yok öyle! TFF yöneticisine ana avrat küfür et, özür dile. Böyle bir demişsem ben istifa edeceğim. Sen edecek misin? Yiyorsa et!"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"