comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe adına skandal skor!'

21 Eylül 2020, Pazartesi 22:04
Rıdvan Dilmen: 'Fenerbahçe adına skandal skor!'

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Hatayspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 2. haftasında sahasında Hatayspor ile golsüz berabere kaldı. Hatayspor maçı 9 kişi tamamladı. NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Fenerbahçe 0-0 Hatayspor NTV Rıdvan Dilmen yorumları


"SKANDAL BİR SONUÇ"

Fenerbahçe adına skandal bir sonuç. 5 tane değişikliği hakkı. Rakip 9 kişi kaldı. Tamam Hatayspor gelmedi ama Fenerbahçe de direkten dönen top dışında aman aman pozisyon kaçırmadı. 
"DENİZ YERİNE FREY ALINMALIYDI"

Deniz yerine Frey alınmalıydı. Fenerbahçe'de maçı kazanmak isteyen iki futbolcu vardı. Gökhan Gönül ve Caner Erkin. Caner de çıktı. 

"FENERBAHÇE'NİN GÜÇLÜ BİR KADROSU YOK"

Oyuncuların performansı düşük. Fenerbahçe de henüz hazır değil. Fenerbahçelilerin güçlü bir kadrosu yok. Birbirine yakın geniş kadrosu var. Bu konuda Fenerbahçeliler ve kamuoyu yanılıyor. Her şey var ama santrfor yok. 

İDDİALARA CEVAP

Ben şimdiye kadar pek saha dışına çıkmaya çalışmam. Dilimin şeytanı yoktur. Kimseye de saygısızlık yapmadan eleştirimi yaparım. Ancak Türkiye'de sadece şuradan başlayayım. Bu yıl tuhaf bir durum oldu. Serdar Tatlı diye eski hakem, daha önce MHK başkan yardımcılığı yapmış ve benim de tanıdığım, sevdiğim diye bir arkadaş geldi. Ne olduysa, bir şey oldu.  Rıdvan Dilmen sezonu gibi gibi... İlk hafta bitti. Geçen yıl 34 hafta boyunca hakem rezaletleri anlattılar. Erman hoca da dahil. Ahmet hoca da dahil. Yerle bir ettiler. Diyelim ki Serdar Tatlı'yı ben getirdim. Daha maçlar başlamadı. Ne yaptı bu arkadaş?Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!