comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: "Aykut Kocaman futbolu başka görüyor."

28 Ocak 2018, Pazar 21:07
Rıdvan Dilmen:

Trabzonspor - Fenerbahçe 1-1 berabere biten maçı Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 19. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe Rıdvan Dilmen NTV Spor yorumları


"FENERBAHÇE'DE 8 TANE MİLLİ OYUNCU YOK"

"İki takımın da eksikleri vardı. Yeni statta ilk kez oynandı. Her iki takım teknik direktörü içinde kadro derinliği bugün için Trabzonspor'un daha iyiydi. Fenerbahçe'de kimler yoktu? Bir takım düşünün, şampiyonluk adayısınız ve Trabzon gibi önemli bir deplasmana gidiyorsunuz. Şener, Giuliano, Janssen, Skrtel, Neto, Soldado yedek, Valbuena yedek. Hepsi milli takım oyuncusu bunların. 8 tane ilk 11'de oynatabileceğin oyuncular bunlar. Kenardaki oyuncuların katkısı soru işaretiydi."
"SOSA'NIN GİRİŞİ..."

"İkinci yarıda Sosa'nın girişiyle Trabzonspor daha fazla topa sahip olmaya başladı. Ben Sosa'yı forvet arkasından çok savunmanın önünde alıp hazırlayıcı olarak oynatabilirim."

"VALBUENA ASLINDA GİRMEYECEKTİ"

"Oyun 1-0 olmasa Valbuena girmeyecekti. Geçen hafta Göztepe maçında 1-1'den sonraki Fenerbahçe'ye döndü. Fenerbahçe antrenörü Hasan Ali'yi Josef'in yanında oynattı ama bir çıkmaza girdi. Bizler ve sizler, herkes acaba kim oynar? Herkes Valbuena bugün de oynamazsa Trabzon'dan Paris'e geçer diye düşünmüştür.

"AYKUT KOCAMAN BEN BÖYLEYİM DİYOR"

Aykut Kocaman futbol oyununu başka bir oyun olarak görüyor. Futbolun değiştiğini görüyor ve ben böyleyim diyor. Taktiksel anlamda eksiklerden dolayı bu oyuncu tercihlerini yaparak böyle diyor. Valbuena'yı düşünmüyor. Karşılığını alıyor mu? Aslında almıyor değil. Tabi ki Göztepe ve Trabzonspor maçlarında katkı oldu ama Aykut Kocaman'ın anlayışı bu."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)