comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Real Betis'ten Ozan Tufan için transfer açıklaması

19 Ocak 2018, Cuma 21:02
Real Betis'ten Ozan Tufan için transfer açıklaması

Fenerbahçe'de gözden çıkarılan Ozan Tufan'ın Real Betis'e transferiyle ilgili İspanyol kulübünden açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde takımdan ayrılması beklenen futbolculardan Ozan Tufan'ın Real Betis'e gidişiyle ilgili olarak İspanyol kulübünden açıklama geldi. FB Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Fenerbahçe'de Ozan Tufan Real Betis'e mi transfer oluyor?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan ve Antalya kampına alınmayan Ozan Tufan ligin ikinci yarısında da as takımda düşünülmüyor. Aykut Kocaman'ın bizzat "Kadro planlamasında düşünmüyorum." dediği Ozan Tufan'ın Real Betis'e transferiyle ilgili İspanyol kulübünün başkan yardımcısı Jose Miguel Lopez'den açıklama geldi. 

Real Betis Başkan Yardımcısı Jose Miguel Lopez, Ozan Tufan transferiyle ilgili olarak, "Şu anda çok fazla detay veremem. Çalışmalarımız ve arayışlarımız sürüyor ama Ozan Tufan transferi de olasılık dahilinde. Sadece bu kadarını söyleyebilirim." diye konuştu. 
 

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)