comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Razvan Lucescu'ya Fenerbahçe'yi sordular

15 Mayıs 2020, Cuma 19:08
Razvan Lucescu'ya Fenerbahçe'yi sordular

Rumen teknik direktör Razvan Lucescu, Fenerbahçe iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Divan Kurulu'nda "Üç teknik direktörle görüşüyoruz" açıklamaları üzerine basında bir süredir adı geçen Razvan Lucescu, Rumen basınına Fenerbahçe'ye gideceği yönündeki iddialar hakkında açıklama yaptı. 

Rumen basınına konuşan Razvan Lucescu, "Fenerbahçe'ye gidecek misiniz?" yönündeki soruya yanıt verdi. 
Razvan Lucescu, "Söyleyebileceğim tek bir şey var. Al Hilal'de Şampiyonlar Ligi'ni kazandım. Şu anda ligde lideriz. Kupada yarı finaldeyiz ve devam eden bir sözleşmem var. Sözleşmem olduğu için Al Hilal'de kalıyorum." 

ALİ KOÇ TEKNİK DİREKTÖR KONUSUNDA NELER SÖYLEDİ?

"Önümüzdeki senenin planlarını yapıyoruz. Teknik direktör konusunda aslında erteleme öncesinde de çalışmalarımız vardı. 3-4 hocamızla görüştük, bir tanesiyle neredeyse anlaşmışken EURO 2020 tarihi değişince çalışmalarımız sekteye uğradı. Şu anda yerli ve yabancı 3 hocayla görüşüyoruz. Genç, aç, çok çalışan, Türkiye'yi iyi bilen veya buraya çok çabuk adapte olabilecek, 40-50 yaş arasında, ekonomik yapımıza uyabilecek, takım içerisinde rekabeti sağlayabilecek, çok değişik taktikleri deneyebilecek, cesur olabilecek bir hoca arıyoruz. Aceleci de davranmıyoruz, vaktimiz var. Transferde daha çok yerli piyasaya odaklanıyoruz. Şu anda yabancı oyuncuları bir nebze erteliyoruz. Bu sene transfer penceresi çok farklı olacak."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"