comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

PSV Ricardo Rodriguez'den vazgeçmedi! Açıklama geldi

22 Ocak 2020, Çarşamba 18:36
PSV Ricardo Rodriguez'den vazgeçmedi! Açıklama geldi

PSV Teknik Direktörü Faber, Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak istediği Ricardo Rodriguez transferi hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sol bek transferinde görüştüğü isimlerin başında gelen Ricardo Rodriguez için PSV Eindhoven cephesinden ilk açıklama geldi. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'de Ricardo Rodriguez transferinde son durum


PSV Teknik Direktörü Faber, Ricardo Rodriguez'in transferiyle ilgili gelen soruya yanıt verdi ve sol bek ihtiyaçlarının söyledi. Faber, Hollanda basınına transferle ilgili yöneltilen soruya, ""Transferle Jonhn de Jong ile ilgileniyor. Görüşmeleri o yürütüyor ve onun uzamanlık alanı. Kendisine sorarsanız daha iyi olur. Tabi ki transfer benim de işime gelebilir. Kaldı ki, sol bek mevkinde sıkıntı yaşıyoruz ama hiç transfer yapamasak da bu bölgede alternatif oyuncularımız var." yanıtını verdi.


 

Ricardo Rodriguez kimdir?


2017 yılında Wolfsburg'dan, Milan'a transfer olan Ricardo Rodriguez, 27 yaşında ve sol bek mevkinde görev yapıyor. Zurich altyapısından yetişen ve uzun yıllar burada oynayan İsviçreli doğumlu futbolcu bu sezon Milan'da fazla forma şansı bulamadı. Ricardo Rodriguez, Milan formasıyla Serie A'da bu sezon 5 maça çıktı. Ricardo Rodriguez'in transfermarkt güncel piyasa değeri 10 milyon euro olarak gösterildi. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"