comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Phillip Cocu'yu Club Brugge istiyor!

20 Ekim 2018, Cumartesi 10:39
Phillip Cocu'yu Club Brugge istiyor!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu ile ilgili önemli bir iddia gündeme geldi. Belçika ekibi, Club Brugge, Hollandalı hocayı isriyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesinde takımın başına getirdiği Phillip Cocu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe'de kötü bir başlangıç yapan Phillip Cocu için sürpriz bir gelişme ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'de Phillip Cocu'yu Club Brugge istiyor mu?


Fenerbahçe'de 8 karşılaşmada sadece 8 puan toplayabilen ve şampiyonluk yolunda tüm kredilerini tüketen Phillip Cocu'yu Belçika ekiplerinden Club Brugge istiyor.

Fotomaç'ın haberine göre, Belçika'da ligde 10 haftanın ardından 25 puanla Genk'in 1 puan gerisinde ikinci sırada bulunan Club Brugge'un, Phillip Cocu'nun Fenerbahçe'deki durumunu yakından takip ettiği ortaya çıktı. Kovmayı düşündüğü İvan Leko'nun yerine Jaap Stam'la beraber, Cocu'yu düşündüğü ileri sürüldü.


Fenerbahçe'de Cocu gönderilecek mi?


Fenerbahçe'nin gündemini değerlendiren Evren Turhan, Cocu ile devre arasına kadar devam edilmesi gerektiğini ve şu anda verilen kararın doğru olduğunu söyledi. 
"VERİLER BAHANE OLAMAZ"

Cocu ile devam etmek doğru. Oyuncular kadar Ali Koç'un da hataları var. Bunlar da takıma yansıdı. Takıma yansıyınca sahaya yansıdı. Olayları çok dışarıda veya verilerle aramak hatalı bence. Veri olayı bahane olamaz. Diğer kulüplerde de oldu. Hocalar geldi, verisini alıp gitti. Kendi antrenman programım, ben hazırladım bunu diyor. Önemli olan takımın içindeki istek, arzu ve hocayla olan diyaloglar önemli. Veri olayı bahane olamaz. 

"COCU İLE DEVRE ARASINA KADAR DEVAM EDİLMELİ"

Cocu ile devre arasına kadar devam edilmesi gerektiğini söyleyen Evren Turhan, "Bütün kabahati burada Cocu'da bulmanın hatalı olacağını ve değişim sürecinde sabır gösterilmesi gerektiğini." söyledi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.