comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Pellegrini'nin menajeri: 'Fenerbahçe'den teklif aldık'

18 Haziran 2020, Perşembe 20:46
Pellegrini'nin menajeri: 'Fenerbahçe'den teklif aldık'

Pellegrini'nin menajeri Jesus Martinez, deneyimli teknik adamın Fenerbahçe'ye gideceği iddiaları hakkında konuştu ve teklif aldıklarını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de yeni sezonda teknik direktörlük görevine kimin getirileceği konusunda başkan Ali Koç son olarak "Takımımıza uygun hoca profili sezon sonunda gelebiliyor." açıklamasının ardından Erol Bulut ismi sıkça konuşulmasına rağmen Pellegrini'nin adı yeniden gündemde ve menajeri, sarı lacivertlileri doğruladı. 


Fenerbahçe Haberleri: Pellegrini, Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Pellegrini'nin menajeri Jesus Martinez, Fenerbahçe hakkında "Fenerbahçe, Pellegrini'yi istiyor. Ancak sezon bitirmeden göreve getirmek istiyor. Pellegrini'nin şu anda Şili'den ayrılması beklenmedik gelişmelerinden dolayı mümkün değil. Ayrıca Türkiye'de ligin bitimine 7 maç kaldı. Bu yüzden gerçekleşirse önümüzdeki sezon. Şimdilik böyle bir şans yok." dedi. 

MASADA 3-4 TEKLİF VAR"
"Betis hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Kimse beni aramadı veya bir şey okumadım da. Masada 3-4 teklif var. Dubai dışında İspanya, Türkiye ve İtalya'dan ilgi var. Bu kulüplerle görüşüyoruz. Ancak Real Betis hakkında bir şey bilmiyorum." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!