comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Pellegrini ile Fenerbahçe görüşmesi resmen açıklandı

20 Nisan 2020, Pazartesi 22:30
Pellegrini ile Fenerbahçe görüşmesi resmen açıklandı

Şili basınında Pellegrini ile Fenerbahçe yöneticilerinin birkaç hafta önce görüştüğü açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de yeni teknik direktör konusunda çarpıcı bir iddia geldi. Manuel Pellegrini'nin yakını Şili basınına konuştu ve sarı lacivertli yöneticilerin birkaç hafta önce Pellegrini ile görüştüğünü söyledi. 

Pellegrini'nin yakını Şili basınına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe yöneticilerinin birkaç hafta önce Pellegrini ile görüştüğünü ve tecrübeli teknik adamı sözleşme şartlarını konuşmak için İstanbul'a çağırdığını söyledi. 
Yapılan açıklamada, ""Birkaç hafta önce Fenerbahçe yöneticileri, Pellegrini ile temasa geçti. Hatta sözleşme şartlarını konuşması için Türkiye'ye davet ettiler ama sonrasında salgın ortaya çıktı." ifadelerine yer verildi. 
 

Avrupa'da ligler ne zaman başlayacak?


UEFA Başkanı Ceferin yaptığı açıklamada, ""Tüm planlarımız maçların yeniden başlaması üzerine yapılıyor. Herkesin hayata dönmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından onaylanırsa antrenmanlara başlanılmasını istiyoruz. Maçlar için net bir fikir birliğine ihtiyaç olacak. Eylül-Ekim aylarında mevcut sezonları bitirmeyi sıkıntılı buluyorum. 2020/21 takvimi üzerinde ağır bir etkisi olur." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da! 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!