comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Pelkas'tan Salah örneği! "Her oyuncu oynamak ister"

14 Aralık 2020, Pazartesi 16:58
Pelkas'tan Salah örneği!

Fenerbahçe'de Malatyaspor maçında oyundan çıktıktan sonra tepki gösteren Dimitris Pelkas, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 12. haftasında sahasında Malatyaspor'a mağlup olan Fenerbahçe'de Dimitris Pelkas oyundan çıktığı anda tepki göstermişti. FBTV'ye konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Pelkas, Erol Bulut ile aralarında bir sorun olmadığını belirtti.

Yeni Malatyaspor maçında oyundan çıkarken gösterdiği reaksiyonla ilgili Pelkas, “Evet, hoca ile bir diyaloğumuz oldu. O sırada 3-0 gerideydik. Kötü bir skordu. Dolayısıyla ben de skora sinirliydim. Hocalar, herkes skora sinirliydi. O anda çok özel bir şey konuşmadık. Bu tarz şeyler maçlarda olur. Önümüze bakmamız gerekiyor. Gerçekten o an hiçbir şey olmadı. Bizim için zor bir andı. Şimdi önümüze bakmamız lazım. Hazırlıklarımızı devam ettirip daha çok çalışmamız lazım ki galibiyetlere geri dönelim. Bir şey daha eklemek istiyorum. İki hafta önce Salah da oyundan çıkarken sinirliydi. Maç sonu Klopp şunu dedi: ‘Salah'ın oyundan çıkmasına sinirlenmesinden dolayı mutluyum. Eğer bir gün oyundan çıktığına sinirlenmezse aslında o zaman bu bir problemdir' dedi. Sizin de dediğiniz gibi her oyuncu 90 dakika oynamak ister. Bunun için daha çok çalışıp, daha iyiye gitmeye çalışacağız' dedi.
Maç öncesi taktik konuşmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Pelkas, "Tabiki bu konuları konuşuyoruz. Bu tarz konular hocamızın kararı. Hocamız ne karar veriyorsa bizim de o kararı uygulamamız gerekiyor. Oynayabilmek ve oynadığı yeri hak edebilmek için herkes çok fazla çalışmak zorunda" ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"