comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Pelkas'tan Beşiktaş iddiası! "Söz veriyorum"

18 Mart 2021, Perşembe 15:33
Pelkas'tan Beşiktaş iddiası!

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Dimitrios Pelkas açıklamalarda buundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 31. haftasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de hazırlıklar devam ediyor. Sarı lacivertlilerde bugün gerçekleştirilen antrenman öncesi Dimitrios Pelkas açıklamalarda bulundu.

"KÖTÜ SONUÇLAR ALIYORUZ"
"Kötü sonuçlar alıyoruz. Kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Yunanistan Ligi'ne göre burada her takım birbirini yenebiliyor. Bu yönden Süper Lig'i daha çok seviyorum. Evimizde oynuyoruz diyoruz ama taraftarsız oynadığımız için evimizde oynuyoruz diyemeyiz."

"DERBİDE BİRLİK OLMUŞ BİR TAKIM GÖRECEKLER"

"Derbi maçında alacağımız galibiyetle kendimize gelmemiz gerekiyor. Pazar günü kazanabileceğimize inanıyorum. Sahada birlik olmamız gerekiyor. Taraftarlarımıza söz veriyorum, derbide saha içerisinde birlik olmuş bir takım görecekler. Bizim her zaman inancımız var şampiyonluk için. Tabii ki aramızda konuştuk mağlubiyetten sonra. Ama asıl bu zamanlardan sonra birbirimize daha fazla kenetlenmemiz lazım. Her maçı ayrı ayrı değerlendirmeliyiz."

"BAZEN AĞACA DEĞİL, ORMANA BAKMAK LAZIM"

"Farklı liglerde oynadım. Türkiye Ligi biraz daha zor. Herkes birbirine kaybedebiliyor. Fenerbahçe'de çok fazla yeni oyuncu var. Benimle beraber fazla oyuncu katıldı. Kısa süre içerisinde mükemmel bir kimya oluşturma zor olabilir. Elbette hedefimiz şampiyonluk ve çalışmak lazım. Bazen ağaca değil, ormana bakmak lazım. Tek bir şeye değil bütüne odaklanmak gerekiyor."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"