comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Paulo Sousa'nın Türkiye'den reddettiği kulüp Fenerbahçe mi?

21 Mayıs 2020, Perşembe 19:14
Paulo Sousa'nın Türkiye'den reddettiği kulüp Fenerbahçe mi?

Bordeaux Teknik Direktörü Paulo Sousa'nın Türkiye'den bir kulübün teklifini reddettiği ortaya çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fransa 1. Lig takımlarından Bordeaux'nun teknik direktörü Paulo Sousa'nın Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden bir kulübün teklifini reddettiği ortaya çıktı. 

"TÜRKİYE VE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ'NDEN TEKLİFLERİ REDDETTİ"
Portekiz basınında A Bola'da'nın haberine göre, Paulo Sousa'nın yıllık 4 milyon euro'dan iki kulübün teklifi reddettiği iddia edildi. İsimleri belli olmayan iki kulübün Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden olduğu iddia edildi. 

Fransa'da liglerin ertelenmesine rağmen gelen teklifleri reddeden Paulo Sousa'nın Fransa veya 5 büyük major liglerden bir takımı çalıştırmak istediği öğrenildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe yeni teknik direktörü kim olacak?


Sarı lacivertlilerde yeni sezonda idari bölümde görev alacak olan Emre Belözoğlu'nun yerine takımın saha içi lideri Ozan Tufan olacak. Fenerbahçe yönetimi, genç futbolcuyu Luiz Gustavo'nun geleceğine göre takım kaptanı yapma planı da bulunuyor.

YENİ HOCA İÇİN GÖRÜŞ DE ALINDI

Skorer'de yer alan habere göre, sezon içerisinde sözleşmesini uzatarak yönetimin gözüne giren Ozan Tufan, yeni sezonda takımın saha içi lideri olacak Luiz Gustavo'nun ayrılması halinde kaptanlık pozisyonunun da Ozan'a verilmesi gündemde.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"