comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Panathinaikos Başkanı Giannakopoulos'tan Türk taraftarlara terbeyesizce sözler!

21 Ocak 2018, Pazar 00:25
Panathinaikos Başkanı Giannakopoulos'tan Türk taraftarlara terbeyesizce sözler!

Panathinaikos Başkanı Giannakopoulos, Obradovic ile ilgili yaptığı paylaşım üzerine gelen tepkilerden sonra çok sert bir açıklama yaptı. 

FutbolArena - Panathinaikos Kulübü Başkanı Giannakopoulos'tan olay açıklama! Fenerbahçe Doğuş'un Real Madrid'e kaybettiği maçın ardından Obradovic'in yüzüne photoshop ile patlıcan koyarak paylaşım yapan ve bundan dolayı büyük tepki çeken Yunan Başkan, instagram üzerinden kendisine gelen yorumlar üzerine bir açıklamada bulundu. 


Panathinaikos Başkanı Giannokopoulos'un Obradovic instagram paylaşımı


Panathinaikos Başkanı Giannakopoulos, instagram hesabından yaptığı açıklamada, Fenerbahç saygı duyduğum bir kulüp. Kaybedilen maç sonrası nefret ettiğimiz antrenörünüzün yüzüne patlıcan koymuştum. Bu Yunanistan'da bir şakadır. Panathinaikos maçından sonraki paylaşımları da gördüm. Olaydan sonra savaş yorumları yaptınız. Bunu utanç verici bir şey. Basketbol bir spordur, savaş değil. Ancak size şunu söylüyorum ki, eğer bir daha ailem hakkında kim konuşursa Türkiye'deki evine gelerek kanayana kadar s...rim.

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Doğuş'un Real Madrid karşısında aldığı yenilgi sonrası Panathinaikos Başkanı Giannokopoulos, kendisine ait instagram hesabından Obradovic'in fotoğrafının üstüne patlıcan emojisi ekleyerek bunu paylaşmıştı. Giannokopoulos bu paylaşım yüzünden büyük tepki görmüştü. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)