comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan'ın menajer Ahmet Bulut hayal kırıklığı

31 Aralık 2017, Pazar 18:09
Ozan Tufan'ın menajer Ahmet Bulut hayal kırıklığı

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan Ozan Tufan geçtiğimiz haftalarda menajer Ahmet Bulut ile de yollarını ayırmıştı. Perde arkasında yaşananlar. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan ve Antalya kampına götürülmeyecek olan Ozan Tufan geçtiğimiz haftalarda menajer Ahmet Bulut'la da yollarını ayırmıştı. Peki Ozan, Ahmet Bulut ile neden yollarını ayırdı? FB Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Ozan Tufan Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de ligin ilk yarısının son haftalarına doğru teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek kulübesine çekilen Ozan Tufan'ın devre arasındaki Antalya kampına da götürülmeyeceği kaydedilmişti. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda TRT Spor'da Basın Tribünü programında konuşan menajer Ahmet Bulut artık Ozan Tufan'ın menajerliğini yapmadığı ve kendisiyle yollarını ayırdığını söylemişti. 

OZAN TUFAN NEDEN AHMET BULUT İLE YOLLARINI AYIRDI?
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman sezon başında da Ozan Tufan'a kendisini takımda düşünmediğini ilettikten sonra genç futbolcu buna göre kariyeriyle ilgili planlamalar yaparak, yurt dışına gitmeyi hedefledi. Portekiz veya bir başka Avrupa takımına transfer olmayı planlayan Ozan Tufan bunun için dil dersleri de almaya başlamıştı. Ancak transferi gerçekleşmedikten sonra Fenerbahçe'de kalan Ozan Tufan, Ahmet Bulut'un transfer konusunda başarısız olmasından dolayı yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle menajeriyle yollarını ayırdı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.