comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan'dan yıllar sonra saç itirafı! 'İhale bana kaldı'

17 Kasım 2019, Pazar 11:48
Ozan Tufan'dan yıllar sonra saç itirafı! 'İhale bana kaldı'

Ozan Tufan, Euro 2016'daki Hırvatistan maçında saçını düzelttiği gol pozisyonu hakkında yıllar sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - A Milli Takım ve Fenerbahçe'deki performansıyla alkış toplayan Ozan Tufan,  Euro 2016'daki Hırvatistan maçı hakkında Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'a itiraflarda bulundu. Gol pozisyonunda saçını düzeltmesi konusunda yıllar sonra sessizliğini bozan Ozan Tufan, "Daha yakın bir arkadaşım vardı ama ihale bana kaldı" diye konuştu.
 

Ozan Tufan'ın Türkiye - Hırvatistan maçında saçını düzelttiği pozisyon


"O anlık gelişen bir olaydı. Saçımın düzelttiğimin bile farkında değildim. Devre arası bana gelip söylemişlerdi o gün.. Çok üzüldüm. Ülkemiz heyecanlı. En iyisinin olmasını istiyor. Biz de bunun olmasını istiyoruz. Ama bazen hatalarımız oluyor. Buna hata diyemem. Belki orada topa yüzde yüz gitmem gerekebilirdi. Ama benim açımdan biraz uzaktı. Daha yakın bir arkadaşım vardı. O gitmemişti. Tabi olay, ihale de bana kaldı diyebilirim."

"YERE DÜŞERSENİZ HERKES TEKME ATIYOR"
"Yere düştüğünüzde herkes tekme atabiliyor. En önemlisi ayağa kalkabilmek. Ben ayağa kalkanlardan biriyim diye düşünüyorum. Yerimde durmayacağımın garantisini verebilirim. Çok çalışıyorum. Çok mücadele ediyorum. Bireysel hatalarım tabii ki oluyor. Hata yapmadan doğruları bulamayız."

"ŞİMDİ DAHA İYİ BİR EKİBİMİZ VAR"

"Hepsi çok önemli maçlardı ama bizim son dakikada kazandığımız Arnavutluk maçı bizim için önemliydi. Daha genç ve daha iyi bir ekibimiz var. Grubumuz çok iyi en azından takım arkadaşlığımız iyi. O zaman da iyiydi ama şimdi daha iyi bir sıcakkanlı ve çok iyi bir ekibimiz var. Orada elimizden geleni yapacağız. Kimlerle oynayacağız henüz bilmiyoruz ama en önemli olan grubu geçmek. Ardından önümüze bakacağız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"