comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan'dan transfer itirafı! "Rus kulüpleri"

23 Kasım 2020, Pazartesi 16:51
Ozan Tufan'dan transfer itirafı!

Fenerbahçe'de Ozan Tufan transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de bu sezon sergilediği performansla dikkat çeken Ozan Tufan, Goal Türkiye'ye özel açıklamalarda bulundu. Transferiyle ilgili itiraflarda bulunan 25 yaşındaki futbolcu, sezon başında Rus kulüplerinden ciddi teklifler aldığını söyledi. İşte Ozan Tufan'ın röportajından öne çıkan bölümler:

"CRYSTAL PALACE BENİMLE İLGİLENDİ"
"Her Türk oyuncunun kariyer planında Avrupa vardır ancak doğru şartlarda gitmek istedim hep. Benim amacım Avrupa'da bir gözüküp geri gelmekten ziyade, oralarda uzunca süreler kalabilmekti. Bu bağlamda bundan birkaç yıl önce Crystal Palace benimle çok ciddi bir şekilde ilgilendi ve imza aşamasına geldik. Uçak biletlerimize kadar gönderildi, tam gideceğimiz günün öncesindeki bir maçta Crystal Palace'ta Sako sakatlandı. Kulüp, acil olarak o bölgeye takviye yapma kararı aldı ve benim transferim gerçekleşmedi. Benim yerime Sörloth'u aldılar. Bu konunun detayları çok bilinmez ancak başımıza böyle bir şey gelmişti."

"RUS KULÜPLERİNİN İLGİSİ OLDU"

"Onun dışında yine Fenerbahçe'yle sözleşme yenilemeden önce Bayer Leverkusen ile konuşmalar oldu. Birçok kulüp durumunuzu soruyor ancak sizin öncelikleriniz önemli burada. Transfer meselesi, üzerine atlanacak, acil karar verilecek bir konu değil bana göre. Benim kulübüm Fenerbahçe, burada önüme bir plan konuluyor ve bu plan beni tatmin ediyor, sonra da burayla sözleşme yeniliyorum. Bu transfer döneminde de ilgilenenler oldu, Rus kulüpleri özellikle. Ancak Fenerbahçe'de şu an çok mutluyum ve tek bir konuya kanalize olmuş durumdayız: Şampiyonluk."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!