comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan TFF'ye bildirildi! Aykut Kocaman'ın planı tutmadı

05 Şubat 2018, Pazartesi 17:52
Ozan Tufan TFF'ye bildirildi! Aykut Kocaman'ın planı tutmadı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın 1 ay önce kadro planlamasında yer almadığını açıkladığı Ozan Tufan, TFF'ye gönderilen 28 kişilik listeye yazıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve devre arasında İngiltere'ye transfer olması gündeme gelen Ozan Tufan, TFF'ye verilen listede yer aldı. 
 

Ozan Tufan Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'de kadroya girip girmeyeceği tartışılan Ozan Tufan, kulübün TFF'ye verdiği isim listesinde yer aldı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yayınlanan listede, Fenerbahçe 28 oyuncu ismi bildirirken, Ozan Tufan da bu isimler arasında yer aldı.

AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?
11 Ocak 2018'de Tivibuspor'a röportaj veren Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ozan Tufan'la ilgili yaptığı açıklamada, "Büyük konuşmayı seven birisi değilim ama sezonun ikinci yarısında Ozan Tufan benim kafamdaki planlamamda yok. (-ki bu doğru da olabilir, yanlış da) İşi uzatmak yerine böyle bir karar aldık. Bundan bir sürü anlam çıkarmaya gerek yok. Kafamda başka bir oyun var ve Ozan Tufan'a bunda yer yok. Ozan'ın da geleceğinin şekillenmesi ve karar vermesi için ona yardımcı olmaya çalıştık." diye konuşmuştu. 
 

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.