comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan milli takıma damga vurdu! 3 maçlık performansı

15 Ekim 2020, Perşembe 01:09
Ozan Tufan milli takıma damga vurdu! 3 maçlık performansı

Sırbistan maçında Türkiye'ye beraberliği getiren Ozan Tufan, milli takımda gösterdiği performansla yıldızlaştı.

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup maçında Sırbistan'ı ağırladı. A Milli Takım, 2-0 geriden gelerek Sırbistan ile 2-2 berabere kaldı. Türkiye'nin maçtaki beraberlik golünü atan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, son 3 milli karşılaşmadaki performansıyla alkış topladı.

 

Ozan Tufan'ın milli takım rakamları

Sırbistan maçında Türkiye'ye beraberliği getiren Ozan Tufan, milli takımda ortaya koyduğu performansla yıldızlaştı. Son 3 maçta 2 gol kaydeden Ozan Tufan, bu süreçte Almanya ve Sırbistan ağlarını sarsmayı başardı. 

EN ÇOK ADAM EKSİLTEN FUTBOLCU

Opta verilerine göre son 2 maç en çok adam eksilten futbolcu olan Ozan Tufan, aynı zamanda %65 üzeri ikili mücadele kazanma başarıs gösterdi. Ozan Tufan 3 maçta %85 pas isabet yüzdesine ulaştı ve genel performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Öte yandan Şenol Güneş maç sonu açıklamasında, "Golden sonraki dağınıklık bizim için bir ders oldu. Futbol içerisinde ilk yarı, ikinci yarı, bunları yaşayacağız. Son dakikada da gol atalım derken az daha gol yiyorduk. Bunların hepsini düzelteceğiz." dedi.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"