comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan için Beşiktaş ve Galatasaray iddiası

14 Ocak 2018, Pazar 09:06
Ozan Tufan için Beşiktaş ve Galatasaray iddiası

Fenerbahçe'nin kadroda düşünmediği ve gönderilecekler lsitesine koyduğu Ozan Tufan için Galatasaray ve Beşiktaş'ın nabız yokladığı iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de ikinci yarı hazırlıkları ve transfer çalışmaları devam ederken Ozan Tufan ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe'nin milli futbolcusuna Galatasaray ve Beşiktaş'ın ilgisi olduğu iddia edildi. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan ve düşünülmeyen Ozan Tufan için yurtdışı iddialarıyla birlikte çarpıcı bir gelişme daha yaşandı.
 

Ozan Tufan hangi takıma transfer olacak?


Fotomaç'ın haberine göre, hem Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in hem de Galatasaray'ın hocası Fatih Terim'in 22 yaşındaki orta saha oyuncusunu arayıp "Alacaklarından vazgeç, bonservisini al, sana kapımız sonuna kadar açık" diyerek oyuncuya gayri resmi bir teklifte bulundukları bildirildi. Bu görüşmeler de çok geçmeden Fenerbahçe yönetiminin kulağına gitti.
AYKUT KOCAMAN OZAN TUFAN'I TAMAMEN SİLDİ

Ozan Tufan'ı Antalya kampına almayan teknik direktör Aykut Kocaman genç futbolcuyu kesin olarak gözden çıkardı. Ozan Tufan eğer ligin ikinci yarısında takımda kadroda bile Aykut Kocaman tarafından kadroya alınmayacak. Bu sebeple kendisini isteyen Bülent Uygun'un Al Gharafa takımına transferi söz konusu olan genç futbolcuya Aykut Kocaman döneminde Fenerbahçe kapıları kapandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)