comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan, Aykut Kocaman'dan haber bekliyor

22 Şubat 2018, Perşembe 09:22
Ozan Tufan, Aykut Kocaman'dan haber bekliyor

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve Dereağzı'nda tek başına çalışmalarını sürdüren Ozan Tufan, Aykut Kocaman'dan haber bekliyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından Antalya kampı çalışmalarına alınmayan ve daha sonra kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ın geleceği henüz netleşmiş değil.

Devre arasında takımdan ayrılması beklenen Ozan Tufan herhangi bir kulüp ile anlaşma sağlayamadı ve takımda kaldı. Dereağzı'nda tek başına çalışmalarını sürdüren Ozan Tufan, Aykut Kocaman'dan haber bekliyor.


Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedilecek mi?


Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, Transfer döneminde hiçbir takımla anlaşamayan ve Dereağzı'nda tek başına çalışmalarını sürdüren Ozan Tufan teknik heyetten haber bekliyor. Yeniden A Takım ile çalışmak isteyen genç futbolcunun teknik direktör Aykut Kocaman ile görüşerek, bu isteğini ilettiği öğrenildi. Öte yandan dizinde kıkırdak zedelenmesi nedeniyle bir süredir takımdan uzak olan Skrtel kontrollü olarak takımla birlikte çalışmalara başladı. 
 

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.