comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan af için tetikte bekliyor

14 Şubat 2018, Çarşamba 10:57
Ozan Tufan af için tetikte bekliyor

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için son günlerde af konusu yeniden gündeme taşındı.

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan ve satış lsitesine konulan Ozan Tufan için sıcak gelişmeler yaşanıyor.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın af durumu


Takımın devre arası kamp dönemine davet edilmeyen ve gönderilmesi kararlaştırılan Ozan Tufan, devre arasında başka bir takıma gidemeyince çalışmalarını Dereağzı Tesisleri'nde sürdürmüştü. Ozan Tufan için yönetim oyuncunun affedilmesi gerektiği yönünde görüş bildirmesine karşın somut bir gelişme yaşanmamıştı. Ancak yaşanan süreçte Aykut Kocaman'ın da yumuşadığı öğrenildi.

Takvim'in iddiasına göre, milli futbolcu için her an af kararı çıkabilir. Kadro dışı bırakılan ve devre arası kampında yer almayan Ozan Tufan çalışmalarını tek başına sürdürürken, yönetim ve Kocaman tarafından her an af kararının çıkabileceği öğrenildi. 
 

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.