comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ozan Tufan adeta yeniden doğdu! Evini de değiştirdi

09 Eylül 2019, Pazartesi 20:21
Ozan Tufan adeta yeniden doğdu! Evini de değiştirdi

Fenerbahçeli Ozan Tufan, Alanyaspor'da kiralık olarak forma giydiği geçen sezonun ardından adeta yeniden doğdu. Bu sezona da iyi başlayan genç futbolcu artık özel hayatına da dikkat ediyor. 

FutbolArena - Geçtiğimiz sezon Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyen ve bu yıl başında yeniden Fenerbahçe'ye dönen Ozan Tufan, performansıyla tekrar eski günlerine geri döndü. 

A Milli takımımızın Andorra'yı 1-0 mağlup ettiği maçta 89. dakikada galibiyet golünü atan Ozan Tufan'ın yaşadığı değişimin perde arkasında hayat tarzı da yatıyor. 
ACARKENT'TEN ZEKERİYAKÖY'E TAŞINDI

Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan fiziksel formunun yanı sıra özel hayatına da dikkat ederek, yaşadığı evi değiştirdi. Acarkent'ten Zekeriyaköy'e taşınan genç futbolcu, özel bir fiziksel antrenörle çalışarak hayatın bir çok noktasına değişim yaşadı. 

Zekeriyaköy'de daha sakin ve sessiz bir ortamda yaşamayı tercih eden Ozan Tufan, özel hayatına da dikkat etmek istiyor. Alanyaspor'da teknik direktör Sergen Yalçın ile birlikte yeniden form tutan başarılı futbolcu, Fenerbahçe'de de yükselen performansını devam ettirdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)