comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Oyuna sonradan girdiler; takımı ipten aldılar

21 Mart 2018, Çarşamba 13:41
Oyuna sonradan girdiler; takımı ipten aldılar

Spor Toto Süper Lig milli takımımızın İrlanda Cumhuriyet ve Karadağ ile yapacağı maçlar nedeniyle araya girerken bu haftaya gelen kadar oyuna sonradan giren futbolcuların performanslarını sizler için derledik.

FutbolArena Detay - Spor Toto Süper Lig'de 26 hafta geride kaldı. Milli takım arasında Galatasaray lider girerken şampiyonluk yarışı ve alt sıralardaki mücadeleye kısa bir ara verildi. Spor Toto Süper Lig'e verilen bu araya kadar oyuna sonradan giren oyuncuların en iyilerini araştırdık.
 

Süper Lig'de oyuna sonradan girip gol katkısı veren oyuncular


Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 26 haftada en çok gole katkı yapan oyuncu Alvaro Negredo oldu. Beşiktaş'ın ikinci yarı maçlarıyla birlikte form grafiğini yükselten oyunculardan biri olan Alvaro Negredo, attığı 2 gol ve 5 asistle takımına toplamda 7 gollük bir katkı sağladı. Oyuna sonradan giren oyuncular arasında en çok katkı veren isim Negredo oldu.

VALBUENA VE SOLDADO
Beşiktaş'ın İspanyol golcüsünü Medipol Başakşehir'in joker golcüsü Mevlüt Erdinç ve Fenerbahçeli vatandaşı Roberto Soldado takip etti. Mevlüt Erdinç geride kalan haftalarda 4 gol atarken Roberto Soldado 3'ü Sivasspor'a olmak üzere 3 gol 1 asistle bu listede 2. sırayı Mevlüt ile paylaştı.

Fenerbahçeli Valbuena 2 gol 2 asist ve yine aynı sayıda Sivasspor'un başarılı oyuncusu Cyriac üst sıraları takip eden isimler oldu.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Spor Toto Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)