comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Osayi-Samuel: 'Fenerbahçe'de mutsuz olduğum doğru değil'

07 Nisan 2022, Perşembe 18:04
Osayi-Samuel: 'Fenerbahçe'de mutsuz olduğum doğru değil'

Galatasaray derbisi öncesi açıklamalarda bulunan Fenerbahçeli Osayi-Samuel, takımda mutsuz olduğuna dair iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Nijeryalı futbolcusu Bright Osayi-Samuel, Galatasaray derbisi öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"DERBİ İÇİN ÖZGÜVENİMİZ YÜKSEK"
"Derbi için sabırsızlanıyoruz. Özgüvenimiz yüksek. Taraftarlarımızdan 90 dakika boyunca bizi desteklemelerini istiyoruz. Son maçlarda bunu çok iyi şekilde yaptılar. Derbide de bunu istiyoruz."

"HOCAMIZ NEREDE İSTERSE ORADA OYNARIM"

"Hem Vitor Pereira, hem de şimdiki hocamızın üzerimde çok fazla etkisi oldu. Kendimin neler yapabileceğini de biliyorum. Performansımda hem hocalarımızın, hem benim özgüvenimin etkisi oldu. Ben oynamak istiyorum. Hangi pozisyonda olduğu önemli değil hocam nerede isterse elimden geleni yaparım. Gelişmem gereken bir pozisyon. İlk defa oynuyorum, öğrenmem gereken çok şey var. Geliştiğimi de hissediyorum. Bu pozisyonda daha iyi olursam daha ciddiye alabilirim." 

FENERBAHÇE'DE MUTSUZ OLDUĞU İDDİALARINA YANIT

"Fenerbahçe'de mutsuz değilim. Çok mutluyum. Fotoğraflarda hep yanlış zamanda yankılandım. Bu tarz haberler çıkıyor ama kesinlikle Fenerbahçe'de çok mutluyum." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!