comScore
1 / 7

Ortalık fena karışacak... Slimani'nin yerine o geliyor

 

FutbolArena - Sarı-Lacivertlilerde bekleneni bir türlü veremeyen Slimani, gözden çıkarıldı. Fransız basınına göre Slimani’nin yerine yakından tanıdığımız yıldız isim gelecek.

 

2 / 7
Büyük umutlarla transfer edilen İslam Slimani bir türlü beklenilen seviyeye çıkamıyor. Sarı-lacivertliler, Cezayirli oyuncu yerine direkt 11 oynayabilecek bir isim arıyor.
3 / 7
Sezon başındaki gibi macera aramak istemeyen Kanarya’nın Süper Lig’i yakından bilen Emmanuel Adebayor ile temasta olduğu kaydedildi.
4 / 7
Fransa ve Afrika basınında çıkan haberlere göre sarı-lacivertliler, 34 yaşındaki oyuncu için Medipol Başakşehir ile masaya oturacak. Togolu yıldızın, Süper Lig lideriyle 2020’ye kadar sözleşmesi bulunuyor.
5 / 7
Fenerbahçe, Emmanuel Adebayor için yoğun temasta bulunmaya hazırlanıyor ancak bu sezon şampiyonluğu hedefleyen Başakşehir’in nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.
6 / 7

Her ne kadar Rijad Bajic, Togolu yıldızı yedek bıraksa da zirve yolunda geniş kadroya ihtiyaç duyan teknik direktör Abdullah Avcı, tecrübeli forvetini bırakmak istemiyor.
7 / 7
Ancak sarı-lacivertlilerin bu transfer için ısrarcı olacağı öğrenildi. Kanarya, Emmanuel Adebayor’u alarak bu sezonu kurtarmaya çalışacak.

Hürriyet